Expel Kuşkonmaz Bariyer EKO 3D

Adı üstünde olan bir malzeme diyebiliriz. Özellikle insanlara yakınlığı ile bilinen binalarda, fabrikalarda, teraslarda, balkonlarda derken her alanımızda bizimle iç içe yaşayan kuşlar belli bir zaman sonra binalarımıza zarar vermeye başlamaktadırlar. Özellikle yeni yapılar veya yeni boyanmış yapılara kuşların dışkıları bulaştığı zaman bilindiği üzere dışkılarda bulunan asit boyaların kalkmasını sağlamaktadır. Bina boyasının ekonomik şartlarda ne kadar yüksek fiyatlı olduğu hesap edildiği zaman işin içinden çıkılamayan bir durum olduğunu çok rahat anlayabilirsiniz. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak adına sizlere önerilerimiz arasında kuşkonmaz bariyer sistemi gelmektedir. Bu sistem oldukça ucuz fiyatlı olup kesinlikle kötü bir görünüm elde etmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Binamız yeni kuşkonmaz plastik bariyer kötü bir görünüm verebilir düşüncesiyle yola çıkanlar kesinlikle yanılmaktadırlar.

Dikeni andıran görüntüsüyle kuşkonmaz bariyer küçük serçe kuşları dahil olmak üzere en büyük kuş cinsinin bile konmaya cesaret edemediği şekilde tasarlanmıştır. Her ne kadar diken görünümlü olsa da kesinlikle kuşlara zarar vermemektedir.

Kuşkonmaz Bariyer Çok Masraflı mı?

Çok pahalı gözüyle görmemeniz açısından buradan kuşkonmaz bariyer hakkında kısa bir bilgi vermek istiyoruz. Maddesinde polikarbon plastik kullanıldığı için oldukça basit bir şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir. Hal böyle olunca plastik bir malzeme aldığınız da vereceğiniz miktar kadar düşünebilirsiniz. Piyasa da belki de en uygun ve en ünlü kuş savar malzemelerinden birisidir. Kesinlikle en düşük fiyatlarla konumlandıracağınız bir sistemdir.

ürün ile ilgili bilgiye mi ihtiyacınız var?

Bizi arayın, detaylı bilgi verelim.

Kuşkonmaz bariyeri ile ilgili ücretsiz bilgi almak ister misiniz?